Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

6 gota verë qelqi për verëra me gaz dhe shampanjë Dizajn modern - Lehtësi

Kod: LEGGEREZZA
lek 32.692,73 lek 42.660,03 -23%

madein_italy

- +
Material
gotë superiore e zërit
Masat
diametri 8 xh 26.5 cm - kapaciteti 40 cl
Ngjyrë
transparente
Koha e dërgimit
7-10 ditë pune
Viadurini Kitchen

Gota të lehta dhe të sofistikuara të verës me dizajn modern në gotë superiore të zërit, të bëra me dorë 6 copë.

Këto gota të pastra dhe të lehta të verës në gotë kanë lindur nga duart e njerëzve të thjeshtë të përkushtuar në punën e tyre, ku vlera estetike dhe artistike e përpunimit të qelqit përzihet me përzgjedhjen e kujdesshme të materialeve.

Një risi në fushën e provës dhe shërbimit të verës falë vëmendjes ndaj formave dhe kërkimit maniak për lehtësi .
Dizajni, i studiuar për secilin lloj të verës, paraqet si një veçori përfundimin e buzëve , gjë që e bën veprimin e pirjes më të rehatshëm dhe funksional, me elegancën dhe ashpërsinë e formës që veprojnë si fjalë kyçe.

Kënaqësia e provës bashkohet në këtë mënyrë me lehtësinë dhe elegancën befasuese të gotës , duke ofruar një përvojë unike për secilën verë, nga e bardha te e kuqja, e kuqja e rëndësishme, nga aromatika te pijet alkoolike, përfshirë verërat me gaz dhe shampanjën.

Materiali:
  • Xham zanor superior pa plumb
Isshtë një material me cilësi shumë të lartë i zgjedhur për karakteristikat specifike teknike të transparencës maksimale, fleksibilitetit të lartë, rezistencës së lartë ndaj thyerjes dhe larjes.

Përmasat:
  • diametri 8 x H 26.5 cm - 40 cl

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi