Made in Italy

6 Karrige Moderne Teknopolimer të Stackable Prodhuar në Itali - Scab Design Più

 • Made in Italy
 • Kod: PIUSEDIA
lek 50.334,84
Material Teknopolimer
Koha e dërgimit 5 ditë pune * Koha e dorëzimit mund të rritet nëse produkti nuk është i disponueshëm në magazinë.
Gjatësia (cm) 53
Thellësia (cm) 54
Lartësia (cm) 82

Karrige në natyrë me strukturë në teknopolimer të pirgshëm Prodhuar në Itali, 6 copë.

Karrige në natyrë me strukturë të riciklueshme teknopolimer me përforcim me fibra qelqi e bërë me teknologji të formimit të ajrit. Mundësia e grumbullimit të tyre deri në maksimum 10 copë rrit anën e tyre funksionale duke lejuar optimizim të shkëlqyeshëm të hapësirës kur është e nevojshme.
E bërë në Itali me materiale të papërpunuara cilësore , kjo karrige siguron qëndrueshmëri dhe rezistencë të shkëlqyeshme me kalimin e kohës falë përbërjes së saj të fortë dhe të fortë. Dizajni i tij është i thjeshtë dhe diskret , ideal për ata që kanë nevojë për një produkt funksional dhe të rehatshëm që mund të përfundojë në mënyrë të përsosur mobilimin e çdo zone të jashtme.

Madhësia : L 53 x P 54 x H 82 cm

Ngjyrat e disponueshme :
 • liri;
 • antracit.
Një shpirt i shkëlqyeshëm produktiv dhe vëmendja ndaj detajeve e bëjnë SCAB Design një simbol të Prodhuar në Itali . Objekte të jashtëzakonshme, të cilat marrin formë nga parimet e bukurisë dhe funksionalitetit . Një kërkim i pafund për përsosjen e materies. Cilësia dhe stili për dizajnin e bërë në shtëpi.
Scab Design ka krijuar këto objekte për 60 vjet, të gjitha krejtësisht të prodhimit italian , duke marrë njohje të plotë për cilësinë më të lartë . Ai ndërton objekte estetikisht të shquara dhe thelbësore në përdorimin e tyre të përditshëm.

Certifikimi i vendeve dhe elementeve të mobilimit është një zgjedhje dhe një arsye për krenari për Scab. Catas kryen provat që lejojnë arritjen e provave të rezistencës, qëndrueshmërisë dhe ngarkesës, edhe në përdorimet më intensive.
Prodhimet e Scab Design janë krejtësisht të riciklueshme, sepse përbërësit individualë që i përbëjnë ato mund të diferencohen shpejt. Secili element plastik mban shenjën identifikuese sipas standardit EN 16139.2013, dhe siguron indikacione të lehta për riciklimin. E gjithë prodhimi i Scab është bërë me 100% materiale të riciklueshme .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • du lundi au veredi 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në