Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

6 Karrige të grumbulluara në eko-lëkurë me ngjyra Dizajn modern për dhomën e ndenjes - Merida

Kod: MERIDA-2-SHOWROOM
lek 48.939,42 lek 92.895,19 -47%
- +
Masat
42x53.5xH95 (vendi 46) cm
Koha e dërgimit
7/10 ditë pune
Viadurini Living

Karrige eko-lëkure të stackable jeshile myshk 6 pjesë të dizajnit modern të prodhuara në Itali.

Karriget janë një mobilje e shkëlqyeshme për të sjellë një majë panke në hapësirën e jetesës me stil dhe moderim, përmes një ngjyre të ngjyrës së modës.

Kjo karrige moderne, e disponueshme në nuanca të ndryshme elegante me tapiceri eko-lëkure, është e grumbullueshme , në mënyrë që të shfrytëzojë sa më mirë hapësirën kur nuk është në përdorim.
Linjat e thjeshta dhe forma sinuse e shpinës kombinohen me funksionalitetin dhe dinamizmin e atyre që jetojnë në dhoma, duke garantuar praktike dhe stil.

Artikulli është bërë në Itali nga artizanë të aftë.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi