Made in Italy

6 Karrige të Jashtme të Stekueshme në Teknopolimer Made in Italy - Scab Design Emi

 • Made in Italy
 • Kod: EMISEDIA
lek 55.119,14
Material Teknopolimer
Koha e dërgimit 5 ditë pune * Koha e dorëzimit mund të rritet nëse produkti nuk është i disponueshëm në magazinë.
Gjatësia (cm) 48.5
Thellësia (cm) 50
Lartësia (cm) 83.5

Karrige e jashtme e pirgshme në dizajn modern teknopolimer Prodhuar në Itali, 6 copë.

Karrige në natyrë prodhuar në Itali me strukturë teknopolimere të pasuruar nga pjesa e pasme e zbukuruar me pika të vogla.
Thjeshtësia dhe gjallëria janë dy fjalët kyçe për të përshkruar këtë artikull të mrekullueshëm në gjendje të përfaqësojë protagonistin e vërtetë të hapësirave tuaja të jashtme. Falë thelbësisë së linjave të tij, ajo përshtatet në mënyrë të përsosur me çdo stil mobiljesh që tregon një estetikë tradicionale të rishikuar në një çelës bashkëkohor falë përdorimit të lëndëve të para inovative dhe gamës së gjerë të ngjyrave të disponueshme, duke krijuar kështu një ide unike mobilimi të aftë për të shkrirë klasiken dhe moderne. Mundësia e grumbullimit të tyre deri në një maksimum prej 10 pjesësh rrit edhe më shumë anën funksionale duke lejuar një optimizim të shkëlqyeshëm të hapësirës kur është e nevojshme.

Madhësia: L 48.5 x P 50 x H 83.5 cm

Ngjyrat e disponueshme :
 • liri;
 • gri pëllumbi;
 • antracit;
 • terrakota;
 • dritë blu;
 • gri e lehtë;
 • jeshile ulliri.
Një shpirt i shkëlqyeshëm produktiv dhe vëmendja ndaj detajeve e bëjnë SCAB Design një simbol të Prodhuar në Itali . Objekte të jashtëzakonshme, të cilat marrin formë nga parimet e bukurisë dhe funksionalitetit . Një kërkim i pafund për përsosjen e materies. Cilësia dhe stili për dizajnin e bërë në shtëpi.
Scab Design ka krijuar këto objekte për 60 vjet, të gjitha krejtësisht të prodhimit italian , duke marrë njohje të plotë për cilësinë më të lartë . Ai ndërton objekte estetikisht të shquara dhe thelbësore në përdorimin e tyre të përditshëm.

Certifikimi i vendeve dhe elementeve të mobilimit është një zgjedhje dhe një arsye për krenari për Scab. Catas kryen provat që lejojnë arritjen e provave të rezistencës, qëndrueshmërisë dhe ngarkesës, edhe në përdorimet më intensive.
Prodhimet e Scab Design janë krejtësisht të riciklueshme, sepse përbërësit individualë që i përbëjnë ato mund të diferencohen shpejt. Secili element plastik mban shenjën identifikuese sipas standardit EN 16139.2013, dhe siguron indikacione të lehta për riciklimin. E gjithë prodhimi i Scab është bërë me 100% materiale të riciklueshme .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • du lundi au veredi 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në