6 pllaka amerikane që mund të lahen në modelet PVC dhe poliester - Belita

  • Kod: BELITA1
lek 13.839,49 lek 17.299,36 -20%
Material PVC dhe poliester
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
Gjatësia (cm) 50
Thellësia (cm) 35

Placemat amerikane e bërë nga PVC dhe poliester me një model modern, 6 copë.

Pllakati është padyshim zgjidhja më praktike dhe e shpejtë për ata që duan të zbukurojnë tryezën e tyre me shije dhe ngjyra pa përdorur mbulesat klasike të tavolinave por preferojnë materiale që pastrohen shpejt dhe ju lejojnë të vendosni tryezën në një mënyrë të thjeshtë dhe të shpejtë pa lënë pas dore asnjëherë pamja estetike dhe dekorative.

Kjo pllakatë karakterizohet nga shtypja e veçantë gjeometrike e cila përveç dhënies së një dizajni modern dhe të rafinuar në tryezë, i jep produktit rezistencë të shkëlqyeshme ndaj konsumit dhe papërshkueshmërisë ndaj njollave pasi nuk ka fibra që mund të thithin si mbulesat e rrobave klasike të rrobave. .
Ideale për t’u përdorur në çdo situatë për të zbukuruar tryezën tuaj shpejt dhe me lehtësi, madje edhe jashtë për darka dhe dreka në natyrë, duke shmangur kontaktin e drejtpërdrejtë me diellin.

E bërë nga PVC 87% dhe poliestër i mbetur 13% , është i butë, fleksibël dhe i lehtë dhe i shpejtë për tu pastruar duke përdorur një leckë të thjeshtë të lagur.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë