6 Pllakate Amerikane të Larë në Model me PVC dhe Poliester - Coria

  • Kod: CORIA1
Lekë 17,088 Lekë 18,986 -10%
Material PVC dhe poliester
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
Gjatësia (cm) 50
Thellësia (cm) 35

Placemat drejtkëndëshe 50x35 cm në modelin PVC dhe poliester, 6 copë.

Pllakati është padyshim zgjidhja më praktike dhe e shpejtë për ata që duan të zbukurojnë tryezën e tyre me shije dhe ngjyra pa përdorur mbulesat klasike të tavolinave por preferojnë materiale që pastrohen shpejt dhe ju lejojnë të vendosni tryezën në një mënyrë të thjeshtë dhe të shpejtë pa lënë pas dore asnjëherë pamja estetike dhe dekorative.

Kjo placemat amerikane është bërë nga PVC 87% dhe pjesa tjetër prej poliesteri 13% i cili lejon që produkti të jetë plotësisht i pangjyrë dhe i papërshkueshëm nga uji, pasi nuk ka fije që mund të thithin ndonjë njollë siç janë pllakatet klasike të pëlhurës. Ajo që karakterizon produktin është padyshim printimi me cilësi të lartë që përshtatet në mënyrë të përkryer me stilet më të larmishme të mobiljeve, nga më klasiket deri tek ato më moderne dhe bashkëkohore, duke ju lejuar të shndërroni një tabelë minimale dhe të thjeshtë në një plot ngjyra dhe personalitet. Falë materialeve nga të cilat është bërë, është i butë dhe fleksibël, ideal për t'u përdorur gjatë drekave dhe darkave në kompani edhe jashtë (duke shmangur kontaktin e drejtpërdrejtë me diellin) që përfaqëson bashkimin e përsosur midis bukurisë dhe prakticitetit. I shpejtë dhe i lehtë për tu pastruar duke përdorur një leckë të thjeshtë të lagur.

Ngjyrat e disponueshme :
  • e kuqe;
  • e zezë;
  • jeshile.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Aicel
  • Confindustria
  • Sectigo
  • Sonosicuro