6 Pozicione Amerikane me Modele Drejtkëndëshe Elegante - Frisca

  • Kod: FRISCA1
Lekë 17,088 Lekë 18,986 -10%
Material PVC dhe poliester
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
Gjatësia (cm) 50
Thellësia (cm) 35

Placemat drejtkëndëshe 50x35 cm në PVC dhe poliester me dizajn model, 6 copë.

Pllakati është padyshim zgjidhja më praktike dhe e shpejtë për ata që duan të zbukurojnë tryezën e tyre me shije dhe ngjyra pa përdorur mbulesat klasike të tavolinave por preferojnë materiale që pastrohen shpejt dhe ju lejojnë të vendosni tryezën në një mënyrë të thjeshtë dhe të shpejtë pa lënë pas dore asnjëherë pamja estetike dhe dekorative.

Kjo placemat është një produkt ideal për ata që kërkojnë përzierjen e përsosur të funksionalitetit dhe estetikës. Falë materialeve nga të cilat është krijuar, është i butë, fleksibël dhe i lehtë për tu pastruar duke përdorur një leckë të thjeshtë të lagur. E bërë nga PVC 87% dhe poliestër i mbetur prej 13%, ky placemat është plotësisht i pangjyrë dhe i papërshkueshëm nga uji pasi nuk ka fibra që mund të thithin ndonjë njollë siç janë vendosjet klasike të pëlhurave. Veçori e saj është padyshim shtypja me cilësi të lartë me ngjyra të buta që ju lejon të krijoni një atmosferë elegante dhe të rafinuar por edhe me ngjyra dhe argëtim bazuar në grupin e pjatave me të cilat do të kombinohen. Ideale për dreka dhe darka me miqtë si brenda dhe jashtë, duke shmangur kontaktin e drejtpërdrejtë me diellin.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Aicel
  • Confindustria
  • Sectigo
  • Sonosicuro