Made in Italy

6 Tabela Qeramike me Vende dhe Këmbë të Bardha prej druri - Claudiano

  • Made in Italy
  • Kod: CLAUDIANO
lek 84.673,07 lek 99.615,37 -15%
Koha e dërgimit 6 javë pune
Material i sheshtë qeramike
Materiali bazë druri i ngurte i llakuar
Gjatësia (cm) 150
Thellësia (cm) 90
Lartësia (cm) 75

Tavolinë ngrënie me majë qeramike në tre ngjyra dhe këmbë të bardha druri të ngurta, stil zbukurimi për 6 persona.

Kjo tryezë ngrënie karakterizohet nga përdorimi i teknologjive më të fundit dhe materialeve natyrore, të kombinuara me rafinimin e rafinuar të dizajnit.

Pjesa e sipërme është qeramikë me trashësi 3 mm e disponueshme në 3 ngjyra (karamel, margaritarë dhe cendre), këmbët janë në dru të ngurtë të kthyeshëm të llakuar në të bardhë mat RAL9016.

Stili elegant dhe i saktë , gjithashtu i çmuar në zgjedhjen e materialeve, merr një klasicizëm modernist, gjeometrik dhe anti-natyralist.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në