Made in Italy

6 unaza pecete në dru dhe pëlhurë moderne prodhuar në Itali - i vockël

 • Made in Italy
 • Kod: POTTY
lek 5.878,94 lek 6.916,40 -15%
Material Druri dhe pëlhura
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Gjatësia (cm) 5
Thellësia (cm) 5

6 unaza moderne për peceta në dru dhe pëlhurë Prodhuar në Itali.

Përbërje e mrekullueshme e 6 unazave të pecetave të prodhuara në Italidru fleksibël dhe pëlhurë teknike me ngjyra të ndryshme. Dizajni dhe praktika kombinohen për t'i dhënë jetë një produkti unik, i cili provon të jetë funksional, por në të njëjtën kohë i aftë të revolucionarizojë vendin e dikujt duke i dhënë ngjyrime origjinale ngjyrës dhe gjallërisë dhe duke e bërë atë krijuese. Ideale për rregullimin e tryezës tuaj në një mënyrë elegante dhe inovative , kjo përbërje përfaqëson gjithashtu një ide të shkëlqyeshme për dhurata pasi është gjithashtu e plotë me një kuti Havana, perfekte për prezantimin e produkteve në një mënyrë të shkëlqyeshme dhe të mirëorganizuar.

Esencat e drurit:
 • kotal blu blu;
 • e verdhë kotò;
 • lisi natyral;
 • santos palisandër;
 • gri të lehta akò;
 • hiri i kuq.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në