Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

6 vendndodhje elegant në Pvc dhe poliestër me model të zi ose gri - Pita

Kod: PITA1
lek 18.339,83 lek 23.821,83 -23%
- +
Material
PVC dhe poliester
Koha e dërgimit
7/10 ditë pune
Gjatësia (cm)
50
Thellësia (cm)
35
Viadurini Kitchen

6 vendndodhje elegante për larje të projektuesve të bëra nga PVC dhe poliester me model të zi ose gri.

Pllakati është padyshim zgjidhja më praktike dhe e shpejtë për ata që duan të zbukurojnë tryezën e tyre me shije dhe ngjyra pa përdorur mbulesat klasike të tavolinave por preferojnë materiale që pastrohen shpejt dhe ju lejojnë të vendosni tryezën në një mënyrë të thjeshtë dhe të shpejtë pa lënë pas dore asnjëherë pamja estetike dhe dekorative.

Kjo placemat përfaqëson bashkimin e përsosur në mes bukurisë dhe praktike. Struktura e saj është bërë nga PVC 87% dhe pjesa tjetër prej poliesteri 13% i cili lejon që produkti të jetë plotësisht i pangjyrë dhe i papërshkueshëm nga uji, pasi nuk ka fije që mund të thithin ndonjë njollë siç janë vendosjet klasike të pëlhurave. Ajo që karakterizon produktin është sigurisht shtypja me cilësi të lartë që ju lejon të plotësoni tryezën me shije dhe elegancë.

Falë materialeve nga të cilat është bërë, është i butë dhe fleksibël, ideal për t’u përdorur gjatë drekave dhe darkave me miqtë edhe jashtë, (duke shmangur kontaktin e drejtpërdrejtë me diellin). I shpejtë dhe i lehtë për tu pastruar duke përdorur një leckë të thjeshtë të lagur.

Ngjyrat e disponueshme :
  • Gri;
  • e zezë.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi