Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

6 vendosje drejtkëndëshe në Pvc dhe poliestër me model të modeluar - Berimo

Kod: BERIMO1
lek 9.009,15 lek 12.212,40 -26%
- +
Material
PVC dhe poliester
Koha e dërgimit
7/10 ditë pune
Gjatësia (cm)
50
Thellësia (cm)
35
Viadurini Kitchen

Pllakati amerikan i bërë nga PVC dhe poliester me model dizajni, 6 copë.

Pllakati është padyshim zgjidhja më praktike dhe e shpejtë për ata që duan të zbukurojnë tryezën e tyre me shije dhe ngjyra pa përdorur mbulesat klasike të tavolinave por preferojnë materiale që pastrohen shpejt dhe ju lejojnë të vendosni tryezën në një mënyrë të thjeshtë dhe të shpejtë pa lënë pas dore asnjëherë pamja estetike dhe dekorative.

Kjo plakemat amerikane karakterizohet nga shtypja e veçantë që ju lejon të rregulloni tryezën tuaj me shije dhe rafinim, duke rikrijuar një vend unik unik. E prodhuar nga PVC 87% dhe poliestër i mbetur 13% , është i butë dhe fleksibël ndërsa njëkohësisht jep rezistencë ndaj konsumit dhe njollave falë materialit pasi nuk ka fibra që mund të thithin si vendosjet klasike të pëlhurave. . I shpejtë dhe i lehtë për tu pastruar duke përdorur një leckë të thjeshtë të lagur. Ideale për t’u përdorur në çdo situatë për të zbukuruar tryezën tuaj shpejt dhe me lehtësi, duke zvogëluar kohën dhe hapësirën në minimum dhe në të njëjtën kohë duke dhënë shënime gëzimi në tryezë. Mund të përdoret gjithashtu jashtë, por duke shmangur çdo kontakt të drejtpërdrejtë me diellin.

Produkte të shikuara së fundmi