Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

8 gota gumëzhitëse në xham të zbukuruar me dorë dhe 2 karafe prodhuar në Itali - Vivaldi

Kod: VIVALDI
lek 30.998,28 lek 40.566,90 -24%

madein_italy

- +
Material
qelqi borosilikat
Masat
gota: 8 xh 10.5 cm - kapacitet 40 cl, karafe: 11 xh 22 cm - kapacitet 140 cl
Ngjyrë
Shumëngjyrësh: dritë blu, jeshile, e kuqe, qelibar
Koha e dërgimit
7-10 ditë pune
Viadurini Kitchen

8 gota gumëzhitëse me zbukurime me ngjyra dhe 2 karafe, me dizajn modern në xhami borosilikat transparent prodhuar me dorë në Itali.

Shërbim i përbërë nga:
  • 8 gota: diametër 8 x H 10,5 cm - 40 cl
  • 1 karafë e bardhë për ujë të palëvizshëm: diametri 11 x H 22 cm - 140 cl
  • 1 karafe blu për ujë të gazuar: diametër 11 x H 22 cm - 140 cl
Kultura e projektit dhe njohuritë e thella të përpunimit të xhamit: kjo është origjina e syzeve për tryezën e frymëzuar nga format e thjeshta dhe hijet e traditës më të vjetër të xhamit .
Me interpretime inovative, këto syze janë plotësuesi ideal për të zbukuruar tryezën me elemente me vlerë dhe ndikim të mrekullueshëm estetik, të zbukuruar nga cilësia e zejtarisë dhe dizajni italian , për një vlerë të paçmueshme.

Koleksioni është frymëzuar nga cikli i stinëve, me ritmet dhe ngjyrat e tij, duke riprodhuar në gotë ndjesitë që na shoqërojnë në jetesën e tyre.
Format dhe nuancat shumëngjyrëshe , në fakt, pasqyrojnë mjedisin natyror me klas dhe aftësi.

NB Çdo ndryshim i vogël do të konsiderohet si vlerë autentike , dëshmitar i karakteristikave të përsosmërisë së zejtarisë. Çdo produkt i vetëm trajtohet në detaje .

Materiali:
  • gotë borosilikate transparente e punuar me dorë me aplikime me ngjyra
Isshtë një material i fortë , i njohur për cilësitë e tij të rezistencës ndaj goditjeve termike dhe për koeficientin e tij të ulët të zgjerimit.

Përmbajtja dhe ngjyrat e aplikacionit:
  • 2 gota dimri: dritë blu
  • 2 gota Primavera: jeshile e çelët
  • 2 gota Pasuria: e kuqe
  • 2 gota vjeshte: qelibar

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi