Made in Italy

8 gota të larta për top kokosh për koktej në Eco Crystal - Malgioglio

 • Made in Italy
 • Kod: MALGIOGLIO
lek 11.625,23
Material kristal ekologjik
Masat h 15 x diametri maksimal 7 cm
Koha e dërgimit 10-20 ditë pune
Kapacitet 36 cl -37 cl - 36 cl - 44 cl

8 gota highball të ndryshme për kokteje me fruta, dizajn eko kristali të zbukuruar, 100% prodhuar në cilësi të Italisë.

Bëni veprimin e thjeshtë të përditshëm të pirjes së një emocioni unik me gotandryshmendryshme për të përgatitur kokteje me një dizajn të rafinuar dhe të pagabueshëm, të karakterizuar nga shkëlqimi i materialit që rrit jo vetëm dekorimet prestigjioze dhe elegante, por edhe koktejin që përmban. Ideale për kokteje me fruta pasi mund të zhyten në liker falë kapacitetit të lartë të gotave.

Pika e fortë e këtyre syzeve highball konsiston në materialin me të cilin janë bërë: gota eko-kristal, që është kristali i parë inovativ ekologjik, ultra i pastër dhe rezistent ndaj larjes në pjatalarëse, i cili ka të njëjtat karakteristika të transparencës, shkëlqimit dhe tingull tipik i kristalit.
Isshtë një gotë sonike superiore ultravjollcë e riciklueshme 100% që prodhohet në respekt të plotë për mjedisin , përmes përdorimit të furrave elektrike dhe energjisë së pastër të ripërtëritshme, për një total të emetimeve zero në atmosferë.

Pikat e forta të kristalit ekologjik industrial:
 • Transparenca : më transparente nga gotat e kristalta
 • Shkëlqimi : një shkëlqim unik i dhënë nga lëndët e para më të pastra
 • Rezistenca : jashtëzakonisht rezistente ndaj thyerjes, secili produkt i nënshtrohet 7 testeve të cilësisë
 • I sigurt për larjen e enëve : testuar për mbi 4000 përdorime në pjatalarëse profesionale
 • Sonoriteti : tinguj të pastër dhe të gjallë, si kristali më i mirë
 • Ekologjike : 100% e riciklueshme, e prodhuar me respekt për mjedisin
Rezultati është një cilësi e lartë e prodhuar në Itali , për të përjetuar cilësi dhe bukuri në tryezë në një mënyrë të plotë.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në