Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

8 llambadar dritë i bërë nga metakrilate transparente Lola

Kod: LOLA
lek 29.229,68
- +
Masat
H77 - Ø80 cm
Koha e dërgimit
10/15 ditë pune
Viadurini Lighting
8 llambadar dritë i bërë nga metakrilate transparente Lola
Llambadari klasik i dizajnit Lola është bërë nga metakrilate transparente dhe funksionon me 8 drita të lehta E14 max 40W (nuk përfshihen).

Përmirësoni bukurinë e shtëpisë tuaj me elementët e mobiljeve të bëra nga Viadurini Collezione Living . Në këtë koleksion mund të gjeni shumë pjesë të ndryshme të mobiljeve, të konceptuara që i përshtaten çdo lloj ambienti: nga ato klasike deri tek ato moderne. Divane, tavolina dhe tavolina kafeje, kolltuqe, dollapë, llampa ... gjithçka që ju nevojitet për të mobiluar dhomat tuaja në një mënyrë unike dhe të personalizuar.

Produkte të shikuara së fundmi