Made in Italy

Abazhur qeramike me Dekor Dore dhe Abazhur Pëlhure - Portofino

 • Made in Italy
 • Kod: PORTOFINO
lek 27.519,50
Material qeramike dhe pëlhure
Koha e dërgimit 20 dite pune
Prizë dhe lloji i rrymës 1 x maksimumi 60 W - E27

Abazhur tavoline qeramike e lyer me dore dhe abazhur pëlhure, 2 permasash prodhimi italian nga Ferroluce.

Kjo llambë tavoline është bërë tërësisht me një bazë qeramike të lyer me dorë me dizajne delikate lulesh të kombinuara me një abazhur prej pëlhure të punuar me dorë, duke nxjerrë në pah mjeshtërinë dhe shkathtësinë e mjeshtrit.
Dizajni i punuar me dorë dhe stil vintage është ideal për të arreduar ambientet më të rafinuara.

Prandaj është një pjesë unike dhe origjinale që ndërthur mjeshtërinë e traditës italiane me cilësinë e materialeve.
Vëmendja ndaj detajeve më të vogla dhe kërkimi i teknikave gjithnjë e më të reja e bëjnë llambën të paimitueshme dhe të vlefshme.

Madhësitë e disponueshme:
 • diametri 35 xh 58 cm
 • diametri 45 xh 77 cm

Prodhimi ekskluzivisht italian është një burim krenarie dhe vlerash, i aftë për t'i dhënë komplementit një personalitet unik për të kënaqur kërkesat e klientëve më kërkues.

NB : llamba nuk është e përfshirë. Dekorimet mund të personalizohen, për më shumë informacion na kontaktoni duke plotësuar formularin përkatës. Duke qenë se këto janë artikuj të punuar me dorë, ngjyrat reale mund të ndryshojnë nga ato të paraqitura në foto.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në