Made in Italy

Acid Glass dhe Tavolinë Kafeje Metalike Prodhuar në Itali - Shesh

 • Made in Italy
 • Kod: SQUARETAVOLINO
lek 48.241,71 lek 55.841,77 -14%
Masat L 45 x P 48 x H 55 cm
Koha e dërgimit 2/3 javë

Tavolinë kafeje në stil modern në metal me ngjyrë, majë qelqi të gdhendur, prodhuar në Itali.

Tavolina e kafesë është një nga ato aksesorët e arredimit që duhet të zgjidhen me kujdes, pasi ka për detyrë të revolucionarizojë pamjen e çdo mjedisi.

Square është një tryezë kafeje e punuar me dorë në Itali me materiale me cilësi të lartë dhe 100% e prodhuar në Itali.
Karakterizohet nga një majë xhami të gdhendur dhe një strukturë metalike e pikturuar .
Në dispozicion në ngjyra të ndryshme:

 • bazë e bardhë mat, majë bezhë e gdhendur;
 • bazë e bardhë mat, majë hiri e etur me acid;
 • bazë e zezë mat, majë bezhë e gdhendur;
 • bazë e zezë mat, maja e hirit me ethe;
 • baza grafike e stampuar, maja bezhë e gdhendur;
 • baza grafike e stampuar, maja e hirit e etur me acid;
 • baza gri pëllumb mat, maja bezhë e gdhendur;
 • baza gri pëllumb mat, maja e hirit me ethe acid;
 • bazë bronzi e stampuar, majë bezhë e gdhendur;
 • bazë bronzi e stampuar, majë hiri e gdhendur.

Falë dizajnit të tij elegant dhe të dalluar do të jetë perfekte të jesh protagonist i të gjitha ambienteve tuaja.

Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • du lundi au veredi 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në