Afresket dhe pikturat e bëra me porosi

  • Kod: AFFRESCO PERSONALIZZATO
Koha e dërgimit 15 ditë pune
FRESCO DHE Piktura të bëra për të matur për ju.

Bottega Artigiana Tifernate në bashkëpunim me Viadurini krijon krijime që riprodhojnë një vepër arti të së kaluarës pikërisht si estetikë dhe procedurat e punës.
Ne jemi në gjendje të realizojmë projekte të bëra me porosi për ndërtimin e pikturave për hotele, shtëpi private, restorante etj. Ju mund të dekoroni tavanet, muret, niches, afresket e harkuar, etj. Me imazhet tuaja të preferuara, madje edhe me ngjyra dhe prekje në ari të pastër 24 kt.

Kontaktoni me ne duke ekspozuar idetë tuaja dhe ne menjëherë do të përgatisim një kuotë për të krijuar të gjitha frymëzimet tuaja mobiluese:
Tel. +39 0541 1831443 ose përmes postës elektronike: customers@viadurini.it
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në