Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Airiftet e kontejnerëve të rrumbullakëta prej kadifeje moderne dhe prej druri Bordeaux Pouf - Wallace

Kod: WALLACE
lek 62.463,42 lek 93.695,13 -33%
- +
Material
Druri dhe pëlhura
Masat
diametri 71x41 cm; diametri 55x33 cm
Koha e dërgimit
7/10 ditë pune
Viadurini Living

Palë pouf me enë prej druri me ngjyrë burgundy me vend të projektimit prej kadifeje.

Zgjedhja e vendeve të përshtatshme për shtëpinë tuaj është një operacion që duhet të kryhet me kujdes dhe vëmendje. Ata në fakt janë orendi me një rëndësi të fortë funksionale, si dhe estetike. Një vend, qoftë ai një divan, një karrige për dhomën e ngrënies, një qese apo kolltuk, duhet të ofrojë rehati optimale që shoqëron momentet tona të relaksimit, por në të njëjtën kohë duhet të ketë një vlerë dekorative dhe të përputhet mirë me kontekstin në të cilat është futur.
Viadurini Living ofron një gamë të gjerë artikujsh që plotësojnë një larmi stil dhe nevoja rehatie.

Produkte të shikuara së fundmi