Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Akademia Connubia Calligaris karrige lëkure moderne faux, grup 2

Kod: ACADEMY1694SK
lek 101.566,74

madein_italy

- +
Masat
L 49 x W 50 x H 85 (46) cm
Koha e dërgimit
20 ditë pune
Connubia
Akademia Connubia Calligaris karrige lëkure moderne faux, grup 2.
Karrige e Akademisë me bazë alumini të zezë të ngordhur, të rrotulluar 360 mm. Predha është e veshur me susta me shkumë poliuretani dhe mbulohet në lëkurën e faux Skuba.
Akademia është në dispozicion në përfundime të ndryshme. Zgjidhni përfundimin që dëshironi nga menuja drop-down.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi