Made in Italy

Akademia Connubia Calligaris karrige moderne polipropileni, grup 2

  • Made in Italy
  • Kod: ACADEMY1697
lek 55.206,26
Masat L 54xP 52xH 82 (45) cm
Koha e dërgimit 20 dite pune
Akademia Connubia Calligaris karrige moderne polipropileni, grup 2.
Akademia është një karrige moderne e projektimit me armatime. Itsshtë rezistent, i lehtë, ergonomik. I pershtatshem per shtepi por edhe per kontrate. Kornizë metalike e kromuar.
Akademia është në dispozicion në përfundime të ndryshme. Zgjidhni përfundimin që dëshironi nga menuja drop-down.

POLYPROPYLENE Polimeri teknoplastik dallon për forcën e tij të lartë mekanike ndaj kimikateve dhe agjentëve atmosferikë. I përshtatshëm për përdorim në natyrë. Shtë një material i riciklueshëm që nuk është i dëmshëm për mjedisin, i përdorur gjerësisht në prodhimin e vendeve.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në