Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Akar Tondo pasqyrë banjo me dizajn modern nga Cipì, produkt i punuar me dorë

Kod: CP604AK TONDO
lek 67.179,57 lek 83.426,26 -19%
- +
Masat
Diametri 70 cm
Koha e dërgimit
7/10 ditë * koha e dorëzimit mund të jetë më e gjatë nëse artikulli nuk është në dispozicion në depo.
Cipì
copëza prej druri tik, fantazi, artizanal, zgjuarsi dhe durim ... kjo është ajo që ju duhet për të krijuar Akar. Kornizë druri Hand.made krejtësisht e bërë nga copëza prej druri tik, pa përdorur zam ose substanca të tjera kimike. Kornizë e pasme e punuar prej hekuri të punuar me dorë.
PSE E Bleni atë
  • vlera e shkëlqyeshme për para
  • produkt i dizajnit
  • materiale rezistente

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi