Akrata e Qilimave

 • Kod: CA034
lek 59.903,45 lek 77.844,57 -23%
Material qilim leshi dhe poliesteri
Ngjyrë Red / White / Gjelbër / Blu
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Qilim modern në lesh dhe poliestër me një model artizanal, model Akrata

Bërë brenda dhe individualisht me dorë.

Në dispozicion në madhësi:
 • 180x230 cm
 • 200x300 cm

Çdo ndryshim i vogël i dukshëm është në të vërtetë një tipar natyror i produkteve të përdorura dhe shton bukurinë dhe vërtetësinë e vetë produktit.

Duke qenë një produkt i punuar me dorë, ngjyrat dhe dizajnet mund të pësojnë variacione të lehta.
Qilima janë një nga format më të vjetra të dekorimit që njeriu përdor për të mbushur ngrohtësi dhe intimitet në shtëpinë e tij.
Origjinale, enveling, inovative ... lejo që të pushtohet nga magjia e tyre!

PSE Bleni:
 • raport i shkëlqyeshëm i cilësisë / çmimit
 • bërë krejtësisht artiginalamente
 • garantuar me kalimin e kohës
 • transporti falas nëpër Itali
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • du lundi au veredi 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në