Aksesorë banjo në këmbë falas në Crystal dhe Metal Capitonnè - Argjend

 • Kod: ARGENTO
lek 17.521,07 lek 21.901,34 -20%
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune

Aksesorë banjoje banjash në kristal dhe metal të kromuar.

Aksesorë mbështetëskristal capitonné me detaje argjendi dhe pompë në metal të kromuar .

E përbërë nga:
 • bombol me vrimë nxjerrëse: 7x7x22 cm
 • xhami: 6,5 x 6,5 x 11,5 cm
 • Diametri i mbajtëses së sapunit: 11 x 2,5 cm

Këshilla për mirëmbajtjen e xhamit : pastroni me detergjentë neutralë, mos përdorni produkte zbardhues ose pluhur. mos përdorni sfungjer gërryes dhe shpëlajeni me kujdes.

Aksesorë mbështetës
Gurë lumi ose gurë të çmuar, dru natyral ose i grirë imët, metale të farkëtuara dhe të emaluara, rrëshira të njëmijë ngjyrash dhe transparenca të rafinuara! Aksesorët e këtij koleksioni luajnë me materialet, i interpretojnë ato dhe e pikësojnë banjën me një thirrje origjinaliteti.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në