Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Aksesorë banjo për rrëshirë të bardhë dhe bambu countertop banjo - Verno

Kod: VERNO
lek 5.005,08 lek 7.007,11 -29%
- +
Material
rrëshirë dhe bambu
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Viadurini Bathroom

Komplet i aksesorëve të banjës së dizajnit countertop në rrëshirë të bardhë dhe bambu.

Verno është një grup i aksesorëve moderne të banjës së lirë në rrëshirë të bardhë dhe bambu.
Përbërja përfshin:
  • një shpërndarës i lëngshëm i sapunit prej L 7,6 x D 7,6 x H 15 cm;
  • një gotë L 7.7 x W 7,7 x H 10.3 cm;
  • një pjatë sapuni prej L 11,5 x W 7,5 x H 1.9 cm.

Produkte të shikuara së fundmi