Aksesorë banjosh në rrëshirë shumëngjyrësh, abs dhe metal - rozë

 • Kod: ROSA
lek 9.496,67 lek 11.172,56 -15%
Material Rrëshirë, abs dhe metal
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune

Përbërja e banjës me rrëshirë shumëngjyrësh, abs dhe metal.

Përbërja e banjës në rrëshirë shumëngjyrëshe, abs dhe metal i përbërë nga enë sapuni, tumbler, shpërndarës dhe furçë tualeti.
Kompozimi i stilit modern i jep ambientit një atmosferë të rafinuar dhe të sofistikuar.
Ambienti i banjës është pasuruar me elegancë dhe ju lejon të dizajnoni kombinime të pafundme të ndryshme në mënyrë që të mund të tregoni identitetin tuaj me një gjuhë të re.
Artikull i zgjedhur nga Viadurini për cilësinë e materialeve dhe funksionalitetin e shkëlqyer.

Dimensionet:
 • xhami: Gjatësia 6.5 Thellësia 6.5 Lartësia 11.5cm
 • enë sapuni: Gjatësia 13 Thellësia 9.5 Lartësia 2.2cm
 • mbajtëse furçe tualeti: Gjatësia 10 Thellësia 10 Lartësia 37cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme duke përdorur formularin e duhur " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në