Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Aksesorë moderne banjo të vendosur në bronz dhe qelqi Colonia

Kod: COLONIA
lek 14.651,92 lek 16.645,38 -12%
- +
Material
xhami dhe bronzi
Koha e dërgimit
7/10 ditë pune
Viadurini
Aksesorë moderne për banjë të vendosura në gotë dhe bronzi
Colonia është aksesorët e banjës të vendosur me një shije bashkëkohore, moderne dhe të cilësisë së mirë. Bërë prej xhami transparente me detaje bronzi të kromuar, perfekte për t’i dhënë shkëlqim hijeshisë tuaj banjës.
Seti përbëhet nga:
- 1 diam shpërndarës. 8x18 cm;
- 1 diamë qelqi. 8x13cm.

Kërkoni më shumë informacion duke shkruar në klienti@viadurini.it një ekip i stilistëve ekspertë do të jetë i gatshëm t'ju ndihmojë.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi