Aksesorë moderne banjo të vendosur në Montale prej guri gri

  • Kod: MONTALE
lek 48.939,42 lek 55.617,50 -12%
Material guri
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
Aksesorë moderne për banjë Montale të vendosur në gur gri
Montale është aksesorët e banjës të vendosur me linja të buta dhe perfekte me një dizajn modern dhe elegant. Bërë prej guri gri natyral me hije që kujtojnë jeshilen, perfekte për t’i dhënë stilit tuaj banjo dhe sofistikimit.
Seti përbëhet nga:
- 1 diam shpërndarës.8x21 cm;
- 1 diamant qelqi.8x10 cm;
- 1 diam mbajtës i sapunit.11x3 cm;
- 1 diametë me furçë tualeti.11x32 cm;
- 1 tabaka 10x18x3 cm;
- 1 diam dielli.14x7cm.

NB: dorezë e furçës metalike dhe pompë matëse e kromuar ABS.

Kërkoni më shumë informacion dhe vlerësimin tuaj duke shkruar në klienti@viadurini.it.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në