Aksesorë moderne banjo të vendosura në mermer dhe xhami Carona të Calacatta

  • Kod: CARONA
lek 14.799,58 lek 17.411,27 -15%
Material Mermer dhe qelqi kalakate
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
Set modern i aksesorëve të banjës në mermer Calacatta dhe xhami Carona
Carona është kompleti i aksesorëve të banjës ku bashkohen dy materiale të mëdha dhe të rëndësishme: mermeri dhe qelqi Calacatta; pastërtia e mermerit dhe transparenca e xhamit lëshojnë një dizajn modern, unik dhe të çmuar.
E përkryer për të dekoruar banjën tuaj me stil dhe elegancë.

Seti përbëhet nga:
- 1 bombol me vrimë nxjerrëse 7x7x19 cm;
- 1 gotë 7x7x10 cm;
- 1 enë sapuni 14x10x5 cm;
- 1 mbajtëse pambuku 10x10x9.5 cm.

NB: pompa e shpërndarësit është në ABS të kromuar.

Shkruani klienti@viadurini.it duke kërkuar më shumë informacion dhe ofertën tuaj të personalizuar.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në