Aksesorë moderne për banjë të vendosur me metal dhe qelqi Priola

  • Kod: PRIOLA
lek 27.987,79 lek 32.926,80 -15%
Material qelqi dhe metali
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
Aksesorë banjosh moderne të banjës Priola të vendosura në xhami dhe metal
Priola është seti i aksesorëve të banjës i karakterizuar nga një dizajn modern dhe inovativ me linja të thjeshta dhe të pastra; perfekte për të qenë ylli i banjës tuaj.
E punuar me xham të dekoruar dhe metal të kromuar.

Seti përbëhet nga:
- 1 bombol me vrimë nxjerrëse 7x7x19 cm;
- 1 gotë 7,5x11,5 cm;
- 1 enë sapuni 14x9.5x3.5 cm;
- 1 mbajtëse pambuku 10x10x10,5 cm.

NB: pompa e shpërndarësit është prej metali të kromuar që mund të vishet.

Shkruani klienti@viadurini.it dhe kërkoni më shumë informacion.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në