Aksesorë moderne për banjë të vendosur me rrëshirë Rivello

  • Kod: RIVELLO
lek 38.334,55
Material rrëshirë
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
Komplet aksesorësh banjosh me rrëshirë moderne Rivello
Rivello është grupi i aksesorëve të banjës me qëndrim të lirë, i karakterizuar jo vetëm nga një dizajn modern dhe i rafinuar, por edhe nga linja të thjeshta, thelbësore dhe elegante.
Bërë nga rrëshirë në një zgjedhje prej dy ngjyrash: gri dhe e bardhë.

Seti ka karakteristika:
- 1 diametri shpërndarës. 8 x 19 cm;
- 1 xhami diam.8x10cm;
- 1 enë sapuni 7,5x12,5x1,5cm;
- 1 furce tualeti diam.14x40cm;
- 1 tabaka 10,5x27x1,5cm;
- 1 enë 20x8.5x10cm.

E përkryer për t'u vendosur në banjën tuaj në mënyrë të rastësishme dhe për ta bërë atë më elegante.

Shënim: pompa dozuese dhe doreza e furçës janë prej metali inox.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në