Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Aksesorët e banjës Cipì në xham të zi dhe metal me shkëlqim të dizajnit të zi

Kod: GLOSSYBLACK SET
lek 26.114,31 lek 32.428,59 -19%
- +
Koha e dërgimit
7/10 ditë * koha e dorëzimit mund të jetë më e gjatë nëse artikulli nuk është në dispozicion në depo.
Cipì
Set i aksesorëve të banjës të bëra në gotë ari dhe metal shtesë prej ari. Komplet i përbërë nga: diametri i bombolave shpërndarës 6,5 x 22 cm; këmba 6,5 x 11 cm; pjatë sapuni 11 x 3,5 cm; furçë tualeti 9,5 x 38,5 cm LINE GLASS: admironi elegancën e tejdukshme të aksesorëve të dekoruar me gotë Cipì: llaqe shumëngjyrësh me motive të stilit Victorian; dekorimet e stilit të Versajës; pasqyrat dhe baguette do të hedhin një shkëlqim të ndritshëm në banjën tuaj. MBROJTJA E AKSESORVE: shtretër lumor ose preciz, dru natyral ose të dekoruar, metale të falsifikuara dhe të shpërndara, rrëshirë shumëngjyrësh dhe transparent: Cipì luan me të gjitha këto materiale, ai jep interpretimin e vet të konceptit të aksesorëve, duke lënë një gjurmë origjinaliteti në banjën tuaj.
PSE E Bleni atë
  • vlera e shkëlqyeshme për para
  • produkt i dizajnit
  • materiale rezistente

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi