Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dizenjoni aksesorët e banjës të vendosur në Sapphyre Blue Hexagonal Crystal nga Cipì

Kod: CSAPPHIRE SET
lek 87.712,20 lek 108.992,37 -20%
- +
Koha e dërgimit
7/10 ditë * koha e dorëzimit mund të jetë më e gjatë nëse artikulli nuk është në dispozicion në depo.
Cipì
Seti i aksesorëve të banjës, i bërë në kristal gjashtëkëndor blu. E vendosur e përbërë nga: bombol me vrimë nxjerrëse 8 x 18,5 cm, pirg 8,5 x 7 x 10 cm; pjatë sapuni12,5 x 2,5 cm LINE GLASS: admironi elegancën e tejdukshme të aksesorëve të dekoruar me gotë Cipì: llaqe shumëngjyrësh me motive viktoriane; dekorimet e stilit të Versajës; pasqyrat dhe baguette do të hedhin një shkëlqim të ndritshëm në banjën tuaj. MBROJTJA E AKSESORVE: shtretër lumor ose preciz, dru natyral ose të dekoruar, metale të falsifikuara dhe të shpërndara, rrëshirë shumëngjyrësh dhe transparent: Cipì luan me të gjitha këto materiale, ai jep interpretimin e vet të konceptit të aksesorëve, duke lënë një gjurmë origjinaliteti në banjën tuaj.
PSE E Bleni atë
  • vlera e shkëlqyeshme për para
  • produkt i dizajnit
  • materiale rezistente

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi