Aksesorët e banjës vendosen në rrëshirë Matt Black - Pareo

 • Kod: PAREO
lek 4.138,48 lek 4.868,80 -15%
Material rrëshirë
Koha e dërgimit 10 ditë pune

Komplet i aksesorëve moderne për banjë falas, të bëra me rrëshirë të zezë mat.

Pareo është një grup i aksesorëve të banjës me dizajn të lirë të prodhuar në rrëshirë të errët të zezë me prerje dhe sipërfaqe me efekt gome.
Përbërja përfshin:
 • një shpërndarës i sapunit të lëngshëm prej L 10 x D 4.8 x H 18 cm;
 • një gotë L 7 x P 7 x H 10.5 cm;
 • një pjatë sapuni prej L 12.5 x W 8 x H 1.8 cm;
 • një mbajtëse e furçës tualet L 10 x D 10 x H 37 cm.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në