Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Aksesorët e dizajnit të banjës të vendosur me çimento Anzolla

Kod: ANZOLLA
lek 28.705,81 lek 32.593,06 -12%
- +
Material
çimento
Koha e dërgimit
7/10 ditë pune
Viadurini
Aksesorë moderne për banjo të vendosura
Seritë e aksesorëve të banjës së banjës, të bëra me dorë, të karakterizuara nga një dizajn modern dhe romantik.
Seti përbëhet nga:
- 1 shpërndarës 7x7x19 cm;
- 1 gotë 7x7x12 cm;
- 1 mbajtës sapuni 12.5x9x2.8 cm;
- 1 furçë tualeti 10.5x10.5x40 cm;
- 1 vazo 26x14x12 cm.

E përkryer për të dekoruar banjën tuaj me risi ose për ta përdorur si një ide perfekte për dhurata për miqtë dhe të afërmit.

Shkruaj në klienti@viadurini.it dhe kërko më shumë informacion.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi