Album fotografik me dekorime për djalë ose vajzë të dizajnit elegant - Cucci

  • Kod: CUCCI
lek 10.166,65 lek 15.249,96 -33%
Material metal, qelq, smalt, kristale, pëlhurë, letër, saten
Koha e dërgimit 7 dite
Gjatësia (cm) 19.5
Thellësia (cm) 5
Lartësia (cm) 18

Album fotografik për fëmijë në metal argjendi dhe pëlhurë me dekorime.

Ky album fotografik për fëmijë është bërë prej metali argjendi dhe i mbuluar me pëlhurë kadifeje me modele dekorative.
Një ide e shkëlqyer dhuratë për të festuar një lindje të re, sesa një ceremoni ose thjesht për të mobiluar dhomën e gjumit të foshnjës ose vajzës.

Albumi i fotografive, në fakt, është një aksesor i shkëlqyeshëm i dobishëm për të mbledhur momentet më të paharrueshme.
Kjo ju lejon të kapni kujtime ose momente të lumtura dhe t'i mbani me kujdes dhe zgjidhni të jeni në gjendje t'i ndani dhe t'i përjetoni ato kur të doni.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në