Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Allegro moderne metalike dhe qelqi mashtron Allegro nga Aldo Bernardi

Kod: ALLEGROA
lek 35.483,57

madein_italy

- +
Koha e dërgimit
14 ditë pune * koha e dorëzimit mund të jetë më e gjatë nëse artikulli nuk është në dispozicion në depo.
Aldo Bernardi
Ky artikull nuk mund të shitet në SH.B.A.
Kontaktoni me ne nëse jeni të interesuar të blini më shumë se një artikull, ne do t'ju ofrojmë një zbritje të madhe!
Allegro moderne metalike dhe qelqi mashtron Allegro nga Aldo Bernardi.
Allegro është në dispozicion në ngjyrat e mëposhtme:
- alumini antik
- bronzi antik
- bakri antik
- çeliku antik

Prizë G24d-3
Fuqia 26 W
Pesha 2240 gr
IP 40
Llamba e dritës nuk është e përfshirë

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi