Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Alumini dhe pëlhura shtrati kopsht të dyfishtë të Stackable - Panama Talenti

Kod: PANAMALETTINO2
lek 481.889,29
- +
Masat
L 188 x P 170 x H 74 cm H vend 40 cm
Designer
Ludovica & Roberto Palomba
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Materiali i ulëses
pëlhurë
Materiali i strukturës
alumin
Talenti

Dizajn modern kopsht stackable Daybed në pëllumb alumini gri ose grafit dhe pëlhurë, Panama nga Talenti.

Shtrati i dyfishtë Panama në natyrë ka një strukturë bazë të bërë nga alumini të veshur me pluhur dhe një vend në pëlhurë të shpejtë të mbushur me shkumë të thatë. Rezistent ndaj motit, i lëvizshëm dhe i lehtë për t’u larë.
Një karakteristikë karakteristike është struktura e përbërë nga një bërthamë e brendshme alumini e mbuluar me një gërshetim të litarëve të rrobave sintetike.
Mbrojtës i hapësirës së mundshme.

Në dispozicion në pesë ngjyra të ndryshme:
  • strukturë alumini gri pëllumbi, litari rërë, jastekë të rrobave të bardha (pëlhurë 100% pp);
  • strukturë alumini gri pëllumbi, litari rërë, jastekë prej pëlhure rërë (pëlhurë 100% pp);
  • strukturë alumini gri pëllumb, litar rërë, jastekë pëlhure ngjyrë bezhë (100% pp pëlhurë);
  • struktura alumini grafit, kordoni gri i errët, jastekët më të mirë të gri (pëlhurë 100% pp);
  • strukturë alumini grafit, litar gri të errët, jastekë prej pëlhure të zezë (pëlhurë 100% pp).
Koleksioni i Panamasë   dallon për format e saj të mëdha dhe të buta, perfekte për të dekoruar kopshtin tuaj duke kombinuar funksionalitetin dhe komoditetin.
Të gjitha artikujt janë bërë me një strukturë bazë në alumin të veshur me pluhur dhe një strukturë të sipërme, të përbërë gjithashtu nga një strukturë e brendshme në alumin, e mbuluar me një gërshetim të litarëve të rrobave sintetike.

Vendet kanë jastëkë të heqshëm, të lehtë për t'u larë, rezistent ndaj agjentëve atmosferikë dhe me mbushje të shpejtë të shkumës së thatë.
Tabelat kanë të gjithë një strukturë të veshur me pluhur alumini dhe një majë guri të lartë gurësh Calacatta.

Ne jemi tregtarë zyrtarë të Talenti, prandaj mund t'ju furnizojmë me çdo artikull të kësaj marke. Na kontaktoni për informacion.

NB : Jastekët dekorative nuk përfshihen në çmim; gjithashtu për mbrojtje shtesë ne rekomandojmë përdorimin e mbulesave speciale në sezonin e dimrit, në mbrëmje ose në rast shiu të shpeshtë.
Kontaktoni me ne përmes formularit të duhur " Kërkoni informacion ".

Produkte të shikuara së fundmi