Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Alumini dhe pëlhura të dyfishtë të shtruar në natyrë - Cleo Alu Talenti

Kod: CLEOLETTINOM
lek 314.118,94
- +
Masat
L 150 x P 205 x H 27 cm
Designer
Marco Acerbis
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Materiali i ulëses
pëlhurë
Materiali i strukturës
alumin
Talenti

Kopsht dizajn modern shtrat dopio me rrugë, i stakueshëm dhe i rregullueshëm në alumin të bardhë ose grafit, Cleo Alu nga Talenti.

Shtrati i dyfishtë në natyrë   Cleo Alu ka një strukturë të qëndrueshme të bërë nga alumini të veshur me pluhur dhe një vend të bërë nga pëlhura të lehtë për t’u larë dhe rezistent ndaj agjentëve atmosferikë, me mbushje të shpejtë të shkumës së thatë.
Struktura e veçantë e qelizave të hapura të shkumës së shpejtë të thatë garanton rrëshqitje të ujit dhe tharje shumë të shpejtë, duke parandaluar formimin e mykut.

Karakteristikat karakteristike të Cleo janë mbështetësja mbështjellëse dhe rrotat që garantojnë lëvizje të lehtë dhe praktike.
Mbrojtës i hapësirës së mundshme.

Në dispozicion në dy ngjyra të ndryshme:
  • struktura e bardhë prej alumini, ulëse e pëlhurës gri të lehta (pëlhurë olefyn 100%, mashtrues uji);
  • strukturë alumini grafit, vend i pëlhurës gri të errët (pëlhurë olefyn 100%, ujë i papërshkueshëm nga uji).
Koleksioni Cleo Alu karakterizohet nga një pamje elegante dhe përmban produkte të zhvilluara për ambiente të jashtme por edhe perfekte për arredimin e ambienteve prestigjioze.
Të gjitha sendet karakterizohen nga një strukturë e veshur me pluhur alumini. Divanet, karriget dhe kolltuqet kanë jastekë në pëlhurë të heqshme, të lehtë për tu larë dhe rezistent ndaj agjentëve atmosferikë.
Mbushje e shpejtë e shkumës së thatë.

Ne jemi tregtarë zyrtarë të Talenti, prandaj mund t'ju furnizojmë me çdo artikull të kësaj marke. Na kontaktoni për informacion.

NB : Jastekët dekorative nuk përfshihen në çmim; gjithashtu për mbrojtje shtesë ne rekomandojmë përdorimin e mbulesave speciale në sezonin e dimrit, në mbrëmje ose në rast shiu të shpeshtë.
Kontaktoni me ne përmes formularit të duhur " Kërkoni informacion ".

Produkte të shikuara së fundmi