Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Alumini dhe pëlhura të lëmuara modulare të zhdrejtë të jashtme - Talenti Talenti

Kod: SCACCOEND2
lek 392.598,63
- +
Masat
L 163 x P 125 x H 73 cm H vend 39 cm
Designer
Ludovica & Roberto Palomba
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Materiali i ulëses
pëlhurë
Materiali i strukturës
alumin
Talenti

Dizajn modern divan i modës së kopshtit të zhdrejtë në alumini të bardhë ose grafit dhe pëlhurë të bardhë ose gri, Scacco nga Talenti.

Divan modular i majtë anash modulare për jashtë   Scacc ka një strukturë të bërë nga alumini të veshur me pluhur dhe jastëkë të heqshëm në pëlhurë , me mbushje shkumë të thatë.
Pjesa e pasme është e mbuluar me litar sintetik . Litari sintetik është një material i përbërë nga një bishtalec i dyfishtë i ndërtuar me një bërthamë poliesteri dhe një mbulesë propileni me shumë filamente. Fije e jashtme e së cilës është e përbërë është e papërshkueshme nga uji dhe rezistent ndaj rrezeve UV.
Në dispozicion në dy ngjyra të ndryshme:
  • struktura e bardhë e aluminit, litari sintetik me ngjyrë bezhë mbrapa, sedilje prej pëlhure e bardhë (pëlhurë 100% pp);
  • strukturë alumini grafit, mbështetëse në litar sintetik gri të errët, vend në pëlhurë gri (pëlhurë 100% pp).
Koleksioni i Veshjeve   ajo përshkruhet nga një karakter i fortë dhe një model elegant. Falë formave të saj të buta dhe të rrumbullakosura, do të jetë protagonisti i dhomave tuaja.
Kombinon cilësinë e shumë materialeve. Struktura është prej alumini, vendi është bërë me shkumë të shpejtë të thatë dhe është i mbuluar në pëlhurë rezistente ndaj motit.
E veçanta e këtij produkti vlerësohet më shumë në pjesën e pasme të shpinës. E bërë nga alumini dhe është e mbështjellë plotësisht në litarë sintetikë detarë, ndërthurja e të cilave krijon një model gjeometrik të ngjashëm me tryezën e shahut.
Shumëllojshmëria kromatike e kombinuar me modularitetin e strukturave ju lejon të rregulloni elementët në liri absolute, duke gjeneruar mundësi të kombinimit të pafund.

Ne jemi tregtarë zyrtarë të Talenti, prandaj mund t'ju furnizojmë me çdo artikull të kësaj marke. Na kontaktoni për informacion.
NB : Jastekët dekorative nuk përfshihen në çmim; gjithashtu për mbrojtje shtesë ne rekomandojmë përdorimin e mbulesave speciale në sezonin e dimrit, në mbrëmje ose në rast shiu të shpeshtë.
Kontaktoni me ne përmes formularit të duhur " Kërkoni informacion ".

Produkte të shikuara së fundmi