Alumini i Dizajnit në natyrë dhe Textilene Sunshade - Danub

 • Kod: DANUBIO
lek 151.774,44 lek 178.558,17 -15%
Material alumini, tekstili
Masat L 260cm P 169cm L 183cm
Koha e dërgimit 60 ditë pune
Material i sheshtë tekstile
Materiali bazë alumini

Dritë dielli në natyrë në alumin dhe tekstil, dizajn modern dhe minimal, në dispozicion me ngjyra të ndryshme.

Shtë një element i veçantë dhe me ndikim, i domosdoshëm për ata që duan të shijojnë rehati dhe hije në hapësirën e hapur, ideale për t’u pozicionuar sipër dhomave të diellit .

Dizajni i tij është i thjeshtë dhe pa kohë, për të bërë çdo lloj ambienti të përsosur. Ajo ka një strukturë rezistente në alumini powder- veshura dhe pëlhurë textilene.

Në dispozicion në kombinimet e mëposhtme të ngjyrave:
 • strukturë e bardhë dhe pëlhurë e bardhë;
 • struktura gri dhe pëlhura gri;
 • struktura grafit dhe pëlhura e bardhë;
 • strukturë bezhë dhe pëlhurë kafe e mykut
 • struktura grafit dhe pëlhura beige.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në