Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Andreina divan kopsht me dy vende në dru të ngurtë dhe litar beige

Kod: ANDREINA2
lek 77.879,07
- +
Masat
L 131 x P 66 x H 77 cm
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Materiali i guaskës
dru i ngurtë eukalipt dhe litari poliester
Materiali i ulëses
pëlhurë
Viadurini in the Garden
Divane moderne kopsht me dy vend në dru të ngurtë, Andreina
Dy divanet në natyrë të prodhuara me një strukturë prej druri në eukalipt të ngurtë përfunduan natyralisht dhe të llakuar me 4 shtresa për një jetë të gjatë dhe mbrojtje nga rrezatimi ultraviolet.
Kthehu në litar poliesteri ngjyrë bezhë rezistent ndaj rrezeve UV dhe sediljeve të mbuluara me jastekë të stërvitur.
Elegante dhe dizajni do të jenë perfekte për të mobiluar të gjitha dhomat tuaja.

Shënim : përdorimi në natyrë rekomandohet vetëm nën një çati.
Jastëkët e përfshirë në çmim.

Mirëmbajtja : pastroni me një leckë të lagur.

Produkte të shikuara së fundmi