Made in Italy

Applique 2 Spotlights në Qeramikë të Dekoruar me Shpim Pune Dore - Verona

  • Made in Italy
  • Kod: C98117.DEC.PEO
lek 23.696,65
Material qeramike dhe hekuri
Koha e dërgimit 20 dite pune
Prizë dhe lloji i rrymës 2 x maksimumi 42 W - E14
Gjatësia (cm) 41
Thellësia (cm) 17
Lartësia (cm) 18
diametër (cm) 9

Llambë muri me 2 pika me qeramikë të shpuar dhe të dekoruar me dorë, e prodhuar në Itali nga Ferroluce.

Kjo llambë muri me 2 ndriçues është tërësisht prej metali dhe qeramike e punuar me dorë dhe e shpuar me dekorime të lyera me dorë. për të nxjerrë në pah aftësitë dhe aftësitë manuale të artizanëve.
Dizajni karakterizohet nga riprodhimi besnik i thurjes së shportave tipike të mjeshtërisë italiane, falë profesionalizmit të mjeshtrave të poçarëve që janë në gjendje të befasojnë me delikatesën e punimeve të hapura.

Prandaj është një pjesë unike dhe origjinale që ndërthur mjeshtërinë e traditës italiane me cilësinë e materialeve.
Vëmendja ndaj detajeve më të vogla dhe kërkimi i teknikave gjithnjë e më të reja e bëjnë llambën të paimitueshme dhe të vlefshme.

Prodhimi ekskluzivisht italian është një burim krenarie dhe vlerash, i aftë për t'i dhënë komplementit një personalitet unik për të kënaqur kërkesat e klientëve më kërkues.

NB : llamba nuk është e përfshirë. Dekorimet mund të personalizohen, për më shumë informacion na kontaktoni duke plotësuar formularin përkatës. Duke qenë se këto janë artikuj të punuar me dorë, ngjyrat reale mund të ndryshojnë nga ato të paraqitura në foto.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në