Made in Italy

Applique i punuar me dorë në hekur dhe alumin të zi të zi prodhuar në Itali - Velinë

  • Made in Italy
  • Kod: VELINA
lek 31.719,48 lek 37.317,04 -15%
Material Hekuri, alumini dhe bronzi
Masat Baza: L 7 x H 7 cm
Koha e dërgimit 15 ditë pune

Llambë muri e punuar me dorë prej hekuri dhe alumini me detaje bronzi Prodhuar në Itali.

Kjo llambë muri është punuar me dorë në Itali dhe përmban një strukturë hekuri dhe alumini në një përfundim të zi mat me detaje prej bronzi natyral.
Dizajni i tij është thelbësor dhe diskret, por nuk kalon pa u vënë re falë stilit të tij elegant të dhënë nga përdorimi i materialeve dhe përfundimeve që të kombinuara së bashku i japin jetë një komplementi me një personalitet të fortë të aftë për t'iu përgjigjur nevojave të atyre që kërkojnë një produkt funksional me madhësi e vogël e aftë për të optimizuar hapësirat, për të pasuruar estetikën e dhomës dhe për t'iu përshtatur çdo stili mobiljesh.
Falë madhësisë së saj dhe aftësisë për të drejtuar rrezen e dritës sipas nevojave tuaja, kjo llambë mund të jetë një zgjidhje veçanërisht e përshtatshme për krijimin e zonave të vogla me një atmosferë intime në të cilat mund t'i përkushtoheni tërësisht relaksimit.
Kategoria e dritave të murit përdoret veçanërisht për efikasitetin e saj duke ruajtur një gjurmë minimale. Ideale për të krijuar atmosferë ose për të theksuar zona të veçanta të shtëpisë, këto llamba janë zgjidhje perfekte për të krijuar lojëra të dritës dhe hijeve që mund të revolucionarizojnë pamjen e një dhome, duke pasuruar estetikën e saj.

Llamba / priza : LED 3W 2700 ° K

NB: LED i përfshirë.

Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në