Made in Italy

Prodhuar në Itali Applique Design në Pëlhurë të Bardhë dhe Gri dhe Bastun prej palme kacavjerrëse - Sailor

  • Made in Italy
  • Kod: SAILOR3
lek 47.552,42 lek 55.944,03 -15%
Material Pambuk dhe bastun prej palme kacavjerrëse
Koha e dërgimit 2 javë pune
Gjatësia (cm) 48
Thellësia (cm) 24.6
Lartësia (cm) 38

Dizajn llambë muri me abazhur në pambuk dhe bastun prej palme kacavjerrëse Prodhuar në Itali.

Kjo llambë muri është bërë në Itali dhe ka një abazhur të përbërë nga 3 breza: e para në bastun prej palme kacavjerrëse të zezë , e dyta në pambuk gri e përfunduar me një kufi delikat të bardhë dhe e treta në pambuk të bardhë .
Falë vëmendjes ndaj detajeve dhe përdorimit të lëndëve të para cilësore, kjo ide ndriçimi përfaqëson një zgjidhje të krijuar për ata që kërkojnë një shtesë dizajni që mund të përfundojë mobilimin e dhomës në një mënyrë origjinale , duke i dhënë jetë atmosferave unike. dhe hulumtuar .

Dritat e murit përfaqësojnë një kategori produktesh veçanërisht të përshtatshme për ndriçimin e dhomave në shtëpi siç janë korridoret ose hapësirat e vogla ku drita natyrale nuk arrin dhe është e nevojshme të gjendet një zgjidhje sa funksionale aq edhe diskrete. Falë madhësisë së tyre të vogël, ato mund të pozicionohen kudo, duke ndihmuar në krijimin e lojërave të mrekullueshme të dritës dhe hijes dhe në të njëjtën kohë duke i dhënë jetë atmosferave intime dhe relaksuese.
Pikërisht për shkak të përhapjes së tyre të madhe, njerëzit gjithnjë e më shumë po përpiqen të zgjedhin dritën e duhur të murit për nevojat e tyre, duke preferuar zgjidhje praktike por gjithashtu dhe mbi të gjitha me një vlerë të lartë dekorative, pra të aftë për të përfunduar mobilimin e dhomës në mënyrë harmonike.

Llambë / prizë: 230V 2xE27 12W max LED

NB: llamba nuk përfshihet.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në