Made in Italy

Aplikim i punuar me dorë në xham të bardhë prej bronzi dhe qumështi prodhuar në Itali - Grinta

  • Made in Italy
  • Kod: GRINTA1
lek 35.383,90 lek 49.183,62 -28%
Material Tunxh dhe xham
Masat Diametri 15 cm; Baza: diametri 10 cm
Koha e dërgimit 15 ditë pune

Llambë muri e punuar me dorë në bronz dhe gotë dekorative të bardhë qumështi Prodhuar në Itali.

Kjo llambë muri ose tavani është punuar me dorëItali dhe ka një strukturë prej bronzi të përfunduar natyrale të pasuruar nga një sferë qelqi dekorative e bardhë qumështore brenda së cilës futet LED .
Ajo që bie në sy në lidhje me këtë komplement është personaliteti i tij i fortë i aftë për të kompletuar mobilimin e çdo dhome me një shije moderne, gjithashtu duke arritur të ndriçohet në një mënyrë homogjene dhe elegante dhe në të njëjtën kohë të krijojë një atmosferë intime dhe mikpritëse ideale për krijimin e hapësirave të vogla të dedikuara për relaksim ose për të integruar ndriçimin e dhomave të mëdha ku një llambadar nuk mjafton. Përdorimi i formës sferike dhe linjave të thjeshta i japin lëvizje dhe harmoni mobilimit të dhomës, duke pasuruar estetikën e saj dhe duke rritur vlerën e saj.
Kategoria e dritave të murit përdoret veçanërisht për efikasitetin e saj duke ruajtur një gjurmë minimale. Ideale për krijimin e atmosferës ose për të nxjerrë në pah zona të veçanta të shtëpisë, këto llamba janë zgjidhje perfekte për të krijuar shfaqje drite dhe hije që mund të revolucionarizojnë pamjen e një dhome, duke pasuruar estetikën e saj.

Llamba / foleja : E14 4W 400 lumen 3000 ° K

NB: Përfshihet llamba LED.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në