Made in Italy

Tezmat e bideteve klasike në bronz me shpërndarje të brendshme të bëra në Itali - Katerina

 • Made in Italy
 • Kod: KATERINA8
lek 53.226,42
Material tunxh
Koha e dërgimit 4 javë pune

Apsezmat e bidetit me shpërndarje të brendshme bronzi Katerina, të bëra në Itali.

Katerina është një mikser delikate e bideteve 3-vrimave me kullimin dhe shpërndarjen e brendshme.
Madeshtë bërë prej bronzi dhe punuar me dorë në Itali . Materialet e zgjedhura janë të shkëlqyera dhe me cilësi të shkëlqyeshme.

Në dispozicion në shumë përfundime :
 • krom;
 • bronzi natyral;
 • bronz;
 • nikel;
 • bronzi i lëmuar;
 • nikel i zi;
 • nikel mat;
 • nikel i lëmuar i lëmuar;
 • lëmuar;
 • ari;
 • ari rozë;
 • bronzi mat;
 • bakër mat.
NB: Pajisur me disqe qeramike dhe komplet fiksimi.

Tezmat në koleksionin Katerina janë shprehja përfundimtare e hijeshisë dhe përsosjes . Apsezmat e stilit klasik të përjetshëm, të përsosur për të dekoruar zonat luksoze të banjës . Të gjitha me garancinë e cilësisë së besueshmërisë teknike të produkteve të prodhuara në Itali .

Ne mund t'ju ofrojmë të gjitha mobiljet e koordinuara të banjës me të njëjtën linjë , vazo, bidet, lavaman / lavanderi, tastiera etj. Na kontaktoni për të krijuar ekskluzivitetin tuaj të bërë në banjë në Itali.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në