Made in Italy

Apsezmat e bideteve klasike prej bronzi me 3 vrima të bëra në Itali - Elisea

 • Made in Italy
 • Kod: ELISEA4
lek 96.880,07
Material tunxh
Masat P 10 x H 9 cm
Koha e dërgimit 4 javë pune

Përzierje bidetesh prej bronzi me 3 vrima, Elisea, e bërë në Itali.

Elisea është një bateri fantastike e bideteve 3- vrimash   me kullim, të bërë prej bronzi.
Punuar në Itali me materiale të shkëlqyera dhe me cilësi të shkëlqyeshme.
Falë stilit të tij marramendës dhe modelit të saj klasik të rishikuar, do të jetë perfekte të jeni protagonist i banjës suaj.

Në dispozicion në shumë përfundime :
 • krom;
 • bronzi natyral;
 • bronz;
 • nikel;
 • bronzi i lëmuar;
 • nikel i zi;
 • nikel mat;
 • nikel i lëmuar i lëmuar;
 • lëmuar;
 • ari;
 • ari rozë;
 • bronzi mat;
 • bakër mat.
NB: Pajisur me disqe qeramike dhe komplet fiksimi.

Referenca të qarta për stilin francez karakterizojnë linjën Elisea. Dizajni parizian ka qenë gjithmonë sinonim i klasës dhe elegancës , aspekte që falë kësaj koleksioni transferohen në orenditë e banjës. Aksesorë luksoz , për tu kombinuar me lavamanët, tubat, dushet dhe bidet klasike.

Ne mund t'ju ofrojmë të gjitha mobiljet e koordinuara të banjës me të njëjtën linjë , vazo, bidet, lavaman / lavanderi, tastiera etj. Na kontaktoni për të krijuar ekskluzivitetin tuaj të bërë në banjë në Itali.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në