Made in Italy

Apsezmat e bideteve me 3 vrima në bronzi të bëra në Itali, Stili klasik - Ursula

 • Made in Italy
 • Kod: URSULA3
lek 53.669,80
Material tunxh
Koha e dërgimit 4 javë pune

Mikser klasik i bideteve 3-vrimave me shpërndarës bronzi të prodhuar në Itali, Ursula.

Ursula është një bateri elegante e bideteve me 3 vrima   me kullimin dhe furnizimin e brendshëm, të bërë prej bronzi.
Punuar me dorë në Itali me materiale me cilësi të lartë.
Falë formave të saj që kujtojnë origjinën e lashtë, do të jetë perfekte për çdo stil banjoje duke e bërë atë protagonist.

Në dispozicion në shumë përfundime :
 • krom;
 • bronzi natyral;
 • bronz;
 • nikel;
 • bronzi i lëmuar;
 • nikel i zi;
 • nikel mat;
 • nikel i lëmuar i lëmuar;
 • lëmuar;
 • ari;
 • ari rozë;
 • bronzi mat;
 • bakër mat.
NB: Pajisur me disqe qeramike dhe komplet fiksimi.

Theezmat e koleksionit Ursula mund të konsiderohen si skulptura të vërteta miniaturë. Secila pjesë përmban vëmendje për detaje dhe hulumtime të kujdesshme të formave harmonike dhe të rrumbullakosura. Elementë përfaqësues të hijeshisë dhe luksit real të bëra në Itali , të dizajnuara për të përmirësuar banjën tuaj.

Ne mund t'ju ofrojmë të gjitha mobiljet e koordinuara të banjës me të njëjtën linjë , vazo, bidet, lavaman / lavanderi, tastiera etj. Na kontaktoni për të krijuar ekskluzivitetin tuaj të bërë në banjë në Itali.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në