Made in Italy

Apsezmat e bideteve me 3-vrimë prej bronzi në stilin klasik në bronz të bërë në Itali - Klarisa

 • Made in Italy
 • Kod: KLARISA5
lek 86.319,09
Material tunxh
Masat Ø baza 3.8 x P 11.6 cm
Koha e dërgimit 4 javë pune

Rakordat bidet prej bronzi me 3 vrima të stilit klasik të bëra në Itali, Klarisa.

Klarisa është një bateri e sofistikuar e bideteve   3 vrima me kullim.
Punuar në Itali me bronz. Materialet e përdorura janë të shkëlqyera, me cilësi të shkëlqyeshme dhe konform standardeve evropiane .
E përsosur dhe me linja të rrepta, ajo do të arredojë banjën tuaj me klas dhe stil.

Përfundimet në dispozicion :
 • krom;
 • bronzi natyral;
 • bronz;
 • nikel;
 • bronzi i lëmuar;
 • nikel i zi;
 • nikel mat;
 • nikel i lëmuar i lëmuar;
 • lëmuar;
 • ari;
 • ari rozë;
 • bronzi mat;
 • bakër mat.
NB: Pajisur me disqe qeramike dhe komplet fiksimi.

Linja Klarisa dallon për trajtat karakteristike të tij me 4 pika. Stili i zgjedhur për këtë koleksion është elegant, i rafinuar, karakterizohet nga përfundime të imta dhe linja harmonike. Shtë ideale që të kombinohen me lavamanët klasik dhe retro të dizajnit .

Ne mund t'ju ofrojmë të gjitha mobiljet e koordinuara të banjës me të njëjtën linjë , vazo, bidet, lavaman / lavanderi, tastiera etj. Na kontaktoni për të krijuar ekskluzivitetin tuaj të bërë në banjë në Itali.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në