Made in Italy

Apsezmat e bideteve me furnizim klasik të brendshëm në bronz të bërë në Itali - Elisea

 • Made in Italy
 • Kod: ELISEA5
lek 54.488,90
Material tunxh
Koha e dërgimit 4 javë pune

Mikser klasik i bideteve me bronz me të brendshme të bëra në Itali, Elisea.

Elisea është një sensacional Ba ttery bidet 3 vrima   me kullimin dhe furnizimin e brendshëm, të bërë prej bronzi.
Punuar në Itali me materiale të shkëlqyera dhe me cilësi të shkëlqyeshme
Discreet, classy dhe design do të jenë perfekte për të furnizuar çdo stil banjosh nga klasik në atë më modern.

Në dispozicion në shumë përfundime :
 • krom;
 • bronzi natyral;
 • bronz;
 • nikel;
 • bronzi i lëmuar;
 • nikel i zi;
 • nikel mat;
 • nikel i lëmuar i lëmuar;
 • lëmuar;
 • ari;
 • ari rozë;
 • bronzi mat;
 • bakër mat.
NB: Pajisur me disqe qeramike dhe komplet fiksimi.

Referenca të qarta për stilin francez karakterizojnë linjën Elisea. Dizajni parizian ka qenë gjithmonë sinonim i klasës dhe elegancës , aspekte që falë kësaj koleksioni transferohen në orenditë e banjës. Aksesorë luksoz , për tu kombinuar me lavamanët, tubat, dushet dhe bidet klasike.

Ne mund t'ju ofrojmë të gjitha mobiljet e koordinuara të banjës me të njëjtën linjë , vazo, bidet, lavaman / lavanderi, tastiera etj. Na kontaktoni për të krijuar ekskluzivitetin tuaj të bërë në banjë në Itali.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në